Hale stalowe i magazynowe w Siedlcach
Obsługiwany region:
Województwo: mazowieckie
Powiaty: białobrzeski, ciechanowski, garwoliński, gostyniński, grodziski, grójecki, kozienicki, legionowski, makowski, miński, mławski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, Płock, płocki, płoński, pruszkowski, przasnyski, przysuski, pułtuski, Radom, radomski, Siedlce, siedlecki, sierpecki, sochaczewski, szydłowiecki, Warszawa, warszawski zachodni, węgrowski, wołomiński, wyszkowski, żuromiński, żyrardowski
Piotr Bakalarski
03-191 Warszawa, ul. Płochocińska 19
+48 501 521 991
piotr.bakalarski@llentab.pl
Domeną naszej firmy jest wykonywanie nowoczesnych hal stalowych, które mogą być przeznaczone do różnych celów. Propozycja naszej firmy to przede wszystkim budynki magazynowe, produkcyjne, handlowe oraz rolnicze. Tworzone przez nas obiekty charakteryzują się znakomitą jakością wykonania, co przyczynia się do tego, że są one doceniane nawet przez najbardziej wymagające osoby.
Hale stalowe Siedlce
Istnieje szereg powodów, dla których warto zainteresować się halami stalowymi. Przede wszystkim wspomnieć należy o czasie budowy. Podczas, gdy hale murowane buduje się wiele miesięcy, obiekty stalowe mogą powstać w zaledwie 15 tygodni. Jest to rozwiązanie idealne dla prężnie rozwijających się firm potrzebujących szybkiego działania oraz najwyższej jakości realizacji.
Dużą zaletą hal stalowych w systemie LLENTAB jest ich wysoka odporność na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Poszczególne elementy zostały zabezpieczone przed korozją, co powoduje, że mogą być poddawane silnemu wiatrowi wraz z opadami deszczu i śniegu bez ryzyka uszkodzenia elementów konstrukcji.
Jak powstają hale stalowe?
Celem naszych inżynierów jest to, aby sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom inwestorów. Właśnie to powoduje, że przed przystąpieniem do rzeczywistych prac na terenie budowy staramy się poznać wszystkie oczekiwania Klienta względem budynku. Na spotkaniu ustalane są wszelkie niezbędne szczegóły. Tylko dzięki temu możliwe będzie stworzenie budynku odznaczającego się wysoką funkcjonalnością.
Po zaakceptowaniu projektu oraz wyceny, można przystąpić do fazy realizacji. Proces ten trwa około 15 tygodni. Na etap realizacji składają się czynności, takie jak: zlecenie dostawy hali, zakup niezbędnych materiałów, ustalenie harmonogramu prac oraz montaż poszczególnych elementów.
Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, które są gwarancją trwałości całego budynku. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o izolacji dachu i ścian. Zastosowane płyty warstwowe dbają o wysoką energooszczędność całej przestrzeni. Tworzone przez nas hale mogą być wyposażone w panele fotowoltaiczne, które pozwolą przede wszystkim na częściowe uniezależnienie się od zewnętrznego dostawcy energii elektrycznej, a tym samym na ograniczenie rachunków za prąd. Na rozwiązanie to ostatnimi czasy decyduje się coraz więcej właścicieli zarówno tych małych zakładów, jak i bardzo dużych przedsiębiorstw przemysłowych.
Nie czekaj i sprawdź nowoczesne rozwiązania technologiczne przygotowaliśmy dla Ciebie!